nautilus HEAD - en to ca translation catalogue (67 entries)

en: Visualize ZFS snapshots timeline
ca: Visualitzar la línia de temps d'instantànies ZFS

en: Browse computers and files on your local network
ca: Navegació pels ordinadors i fitxers en la vostra xarxa

en: Computer
ca: Ordinador

en: Restore information
ca: Restablir informació

en: Restore information of the file.
ca: Restablir informació del fitxer

en: different date, same size as latest version
ca: dates diferents, mateixa mida que l'última versió

en: different date, smaller than latest version
ca: dates diferents, mida més petita que l'última versió

en: different date, bigger than latest version
ca: dates diferents, mida més gran que l'última versió

en: identical to latest version
ca: idèntic a l'última versió

en: not present in latest version
ca: no present en l'última versió

en: no other version
ca: ni hi han altres versions

en: other versions
ca: altres versions

en: other version
ca: altra versió

en: present in latest version
ca: present en l'última versió

en: no version
ca: cap versió

en: version
ca: versió

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Sorry, This is a restricted application which you may not run.
ca: Ho sentim, aquesta és una aplicació restringida a la qual no hi teniu accés.

en: Restricted Application
ca: Aplicació restringida

en: Sorry, this command requires a terminal
ca: Ho sentim, aquesta comanda necessita una terminal

en: Terminal access is restricted.
ca: L'accés a la terminat està restringit.

en: Today at %H:%M
ca: Avui a les %H:%M

en: Yesterday at %H:%M
ca: Ahir a les %H:%M

en: %A at %H:%M
ca: %A a les %H:%M

en: There was an error displaying help.
ca: Hi va haver un error al mostrar l'ajuda.

en: Resolution
ca: Resolució

note: label, accelerator name, stock id, label
en: _Help
ca: _Ajuda

note: tooltip
en: About Sun Java Desktop System
ca: Quant a JDS (Java Desktop System) de Sun

note: label, accelerator
en: Run Application...
ca: Executar l'aplicació...

note: tooltip
en: Run an application by typing a command or choosing from a list
ca: Executeu una aplicació escrivint una comanda o seleccionant-la del llistat

note: label, accelerator
en: Desktop A_ppearance...
ca: A_parença de l'escriptori...

note: label, accelerator
en: Screen _Resolution...
ca: _Resolució de pantalla...

note: tooltip
en: Show a window that lets you set your desktop screen resolution
ca: Mostra una finestra que us permet establir la resolució de la vostra pantalla

note: name, stock id label, accelerator
en: Restore to Desktop
ca: Restablir a l'escriptori

note: tooltip
en: Move each selected item to the Desktop
ca: Moure cada element seleccionat a l'escriptori

note: name, stock id label, accelerator
en: View versions
ca: Visualitzar versions

note: tooltip
en: View the versions of this file available in ZFS snapshots
ca: Visualitzar les versions disponibles d'aquest fitxer en instantànies ZFS

note: name, stock id label, accelerator
en: Snapshot now
ca: Instantània ara

note: tooltip
en: Take a ZFS snapshot of this directory now
ca: Capturar ara una instantània ZFS d'aquest directori

en: No versions
ca: Sense versions

en: Explore versions
ca: Explorar versions

en: Scanning for versions
ca: Escanejar versions

en: File Label:
ca: Etiqueta fitxer:

en: F_ind Files
ca: Trobar f_itxer

note: name, stock id, label
en: Find files, folders, and documents on your computer
ca: Trobar fitxers, carpetes i documents al vostre ordinador

note: name, stock id, label
en: Find files, folders, and documents
ca: Trobar fitxers, carpetes i documents

note: name, stock id label, accelerator
en: _Desktop
ca: Escriptori

note: label, accelerator tooltip
en: Go to the Desktop
ca: Anar a l'escriptori

note: name, stockid name, stock id label, accelerator
en: _Computer
ca: Ordinador

note: label, accelerator
en: Go to the computer location
ca: Anara a la localització de l'ordinador

note: name, stock id label, accelerator
en: File _System
ca: _Sistema de fitxers

note: label, accelerator tooltip
en: Go to the file system
ca: Anar al sistema de fitxers

note: name, stockid name, stock id label, accelerator
en: _Network
ca: Xarxa

note: label, accelerator
en: Go to the network location
ca: Anar a la localització de la xarxa

note: name, stock id label, accelerator
en: T_emplates
ca: Plantill_es

note: label, accelerator
en: Go to the templates folder
ca: Anar a la carpeta de plantilles

note: name, stock id label, accelerator
en: R_estore
ca: R_estaurar

note: tooltip
en: Browse the current location snapshot history
ca: Navegar a l'històric d'instantànies de la localització actual

en: snapshot | snapshots
ca[0]: instantània
ca[1]: instantànies

en: updating
ca: actualitzant

en: Details : snapshot taken %s currently using %s
ca: Detalls : instantània capturada %s actualment utilitzant %s

en: Now
ca: Ara

en: No initialized
ca: Sense inicialitzar

en: Delete this snapshot
ca: Eliminar aquesta instantània

en: Take a zfs snapshot of this directory now
ca: Capturar ara una instantània zfs d'aquest directori

en: Oldest
ca: Més antiga

en: Close Time Slider and return to original directory
ca: Tancar Time Slider i tornar al directori original
