Elementary - en to ca translation catalogue (113 entries)

en: Version:
ca: Versió:

en: Usage:
ca: Ús:

en: %s [options]
ca: %s [opcions]

en: License:
ca: Llicència:

en: Type:
ca: Tipus:

en: Default:
ca: Per defecte:

en: Choices:
ca: Eleccions:

en: No categories available.
ca: No hi ha categories disponibles.

en: Options:
ca: Opcions:

en: Positional arguments:
ca: Arguments posicionals:

en: ERROR: unknown category '%s'.
ca: ERROR: categoria desconeguda '%s'.

en: ERROR: unknown option --%s.
ca: ERROR: opció desconeguda --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
ca: ERROR: opció desconeguda -%c.

en: value has no pointer set.
ca: no s'ha definit el valor.

en: unknown boolean value %s.
ca: valor booleà desconegut %s.

en: invalid number format %s
ca: format numèric invàlid %s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
ca: elecció invàlida "%s". Els valors vàlids són:

en: missing parameter to append.
ca: falta paràmetre per afegir.

en: could not parse value.
ca: impossible analitzar el valor.

en: missing parameter.
ca: manca paràmetre.

en: missing callback function!
ca: manca funció d'invocació!

en: no version was defined.
ca: no s'ha definit la versió.

en: no copyright was defined.
ca: no s'ha definit el copyright.

en: no license was defined.
ca: no s'ha definit la llicència.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
ca: ERROR: opció desconeguda --%s, s'ha ignorat.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
ca: ERROR: l'opció --%s requereix un argument!

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
ca: ERROR: opció desconeguda -%c, s'ha ignorat.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
ca: ERROR: L'opció -%c requereix un argument!

en: ERROR: missing required positional argument %s.
ca: ERROR: es requereix argument posicional %s.

en: ERROR: unsupported action type %d for positional argument %s
ca: ERROR: acció no permesa %d per argument posicional %s

en: ERROR: no parser provided.
ca: ERROR: no s'ha proporcionat cap analitzador.

en: ERROR: no values provided.
ca: ERROR: no s'ha proporcionat cap valor.

en: ERROR: no arguments provided.
ca: ERROR: no s'ha proporcionat cap argument.

en: ERROR: invalid options found.
ca: ERROR: s'han trobat opcions no vàlides.

en:  See --%s.
ca:  Miri --%s.

en:  See -%c.
ca:  Miri -%c.

en: ERROR: invalid positional arguments found.
ca: ERROR: arguments posicionals no vàlids.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
ca: ERROR: valor geomètric incorrecte '%s'

en: ERROR: incorrect size value '%s'
ca: ERROR: tamany incorrecte '%s'

en: Desktop
ca: Escriptori

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Templates
ca: Plantilles

en: Public
ca: Públic

en: Music
ca: Música

en: Pictures
ca: Imatges

en: Videos
ca: Vídeos

en: Up
ca: Amunt

en: Home
ca: Carpeta personal

en: Search
ca: Cerca

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: OK
ca: Accepta

en: multi button entry label
ca: etiqueta d'entrada múltiple

en: multi button entry item
ca: element entrada múltiple

en: multi button entry
ca: entrada múltiple

en: Title
ca: Títol

en: Back
ca: Enrere

en: Next
ca: Següent

en: Popup Title
ca: Títol finestra emergent

en: Popup Body Text
ca: Text de la finestra emergent

en: Bubble
ca: Bombolla

en: Clicked
ca: Clicat

en: State: Disabled
ca: Estat: desactivat

en: Button
ca: Botó

en: calendar item
ca: element de calendari

en: calendar decrement month button
ca: botó decrement de mes

en: calendar decrement year button
ca: botó decrement d'any

en: calendar increment month button
ca: botó increment de mes

en: calendar increment year button
ca: botó increment d'any

en: calendar month
ca: mes del calendari

en: calendar year
ca: any del calendari

en: State: On
ca: Estat: activat

en: State: Off
ca: Estat: desactivat

en: State
ca: Estat

en: Check
ca: Comprova

en: clock increment button for am,pm
ca: botó increment de rellotge per am,pm

en: clock decrement button for am,pm
ca: botó decrement de rellotge per am,pm

en: State: Editable
ca: Estat: Editable

en: Clock
ca: Rellotge

en: Pick a color
ca: Trieu un color

en: color selector palette item
ca: paleta de selecció de color

en: default:LTR
ca: Per defecte: LTR

en: day selector item
ca: selector de dia

en: diskselector item
ca: selector de disc

en: Copy
ca: Copia

en: Cut
ca: Retalla

en: Paste
ca: Enganxa

en: Select
ca: Selecciona

en: Entry
ca: Entrada

en: Gengrid Item
ca: Quadrícula genèrica

en: Index
ca: Índex

en: Index Item
ca: Element d'índex

en: Label
ca: Etiqueta

en: state: opened
ca: estat: obert

en: state: closed
ca: estat: tancat

en: A panel is open
ca: Hi ha un tauler obert

en: Double tap to close panel menu
ca: Feu doble clic per tancar el menú del tauler

en: panel button
ca: botó del tauler

en: progressbar
ca: barra de progrés

en: Radio
ca: Opció

en: State: Selected
ca: Estat: Seleccionat

en: State: Unselected
ca: Estat: No seleccionat

en: Segment Control Item
ca: Element de control del segment

en: slider
ca: control lliscant

en: incremented
ca: incrementat

en: decremented
ca: decrementat

en: spinner increment button
ca: botó d'increment del spinner

en: spinner decrement button
ca: botó de decrement del spinner

en: spinner text
ca: text  rotatiu

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Separator
ca: Separador

en: Has menu
ca: Té menú

en: Unselected
ca: No seleccionat

en: Toolbar Item
ca: Element de barra d'eines
