elementary - en to el translation catalogue (80 entries)

en: Version:
el: Έκδοση:

en: Usage:
el: Χρήση:

en: Copyright:
el: Πνευματικά δικαιώματα:

en: License:
el: Άδεια:

en: Type:
el: Τύπος:

en: Default:
el: Προκαθορισμένο:

en: Choices:
el: Επιλογές:

en: Options:
el: Επιλογές:

en: ERROR: unknown option --%s.
el: ΣΦΑΛΜΑ: άγνωστη επιλογή --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
el: ΣΦΑΛΜΑ: άγνωστη επιλογή -%c.

en: ERROR:
el: ΣΦΑΛΜΑ:

en: value has no pointer set.
el: η τιμή δεν έχει καθορισμένο τον δείκτη.

en: unknown boolean value %s.
el: άγνωστη τιμή boolean %s.

en: invalid number format %s
el: μη έγκυρη μορφή αριθμού %s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
el: μη έγκυρη επιλογή "%s". Οι έγκυρες τιμές είναι:

en: missing parameter to append.
el: απούσα παράμετρος για προσάρτηση.

en: could not parse value.
el: αδυναμία ανάλυσης τιμών.

en: missing parameter.
el: απούσα παράμετρος.

en: missing callback function!
el: απούσα λειτουργία επανάκλησης!

en: no version was defined.
el: δεν έχει οριστεί έκδοση.

en: no copyright was defined.
el: δεν έχουν οριστεί πνευματικά δικαιώματα.

en: no license was defined.
el: δεν έχει οριστεί άδεια.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
el: ΣΦΑΛΜΑ: άγνωστη επιλογή --%s, αγνοήθηκε.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
el: ΣΦΑΛΜΑ: η επιλογή --%s απαιτεί μια παράμετρο!

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
el: ΣΦΑΛΜΑ: άγνωστη επιλογή -%c, αγνοήθηκε.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
el: ΣΦAΛΜΑ: η επιλογή -%c απαιτεί μία παράμετρο!

en: ERROR: no parser provided.
el: ΣΦΑΛΜΑ: δεν παρέχεται αναλυτής.

en: ERROR: no values provided.
el: ΣΦΑΛΜΑ: δεν έχουν δοθεί τιμές.

en: ERROR: no arguments provided.
el: ΣΦΑΛΜΑ:δεν έχουν δοθεί παράμετροι.

en: ERROR: invalid options found.
el: ΣΦΑΛΜΑ: βρέθηκαν μη έγκυρες επιλογές.

en:  See --%s.
el:  Δείτε --%s.

en:  See -%c.
el:  Δείτε -%c.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
el: ΣΦΑΛΜΑ: μη έγκυρη γεωμετρική τιμή '%s'

en: ERROR: incorrect size value '%s'
el: ΣΦΑΛΜΑ: μη έγκυρη τιμή μεγέθους '%s'

en: Desktop
el: Επιφάνεια εργασίας

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Templates
el: Πρότυπα

en: Public
el: Δημόσια

en: Documents
el: Λήψεις

en: Music
el: Μουσική

en: Pictures
el: Εικόνες

en: Videos
el: Βίντεο

en: Up
el: Πάνω

en: Home
el: Αρχική

en: Cancel
el: Άκυρο

en: OK
el: Εντάξει

en: Clicked
el: Επιλεγμένο

en: State: Disabled
el: Κατάσταση: Απενεργοποιημένο

en: Button
el: Κουμπί

en: calendar item
el: αντικείμενο ημερολογίου

en: calendar month
el: Μηνας Ημερολογίου

en: State: On
el: Κατάσταση: Ενεργό

en: State: Off
el: Κατάσταση: Ανενεργό

en: State
el: Κατάσταση

en: Check
el: Επιλογή

en: State: Editable
el: Κατάσταση: Επεξεργάσιμο

en: Clock
el: Ρολοι

en: color selector palette item
el: παλέτα επιλογής χρώματος

en: diskselector item
el: επιλογή δίσκου

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Cut
el: Αποκοπή

en: Paste
el: Επικόλληση

en: Select
el: Επιλογή

en: Entry
el: Καταχώριση

en: Gengrid Item
el: Αντικείμενο Gengrid

en: Index
el: Κατάλογος

en: Index Item
el: Αντικείμενο Καταλόγου

en: Label
el: Ετικέτα

en: state: opened
el: Κατάσταση: Ανοικτό

en: state: closed
el: Κατάσταση: Κλειστό

en: panel button
el: κουμπί πινακα

en: progressbar
el: Μπάρα Προόδου

en: Radio
el: Επιλογή

en: State: Selected
el: Κατάσταση: Επιλεγμένο

en: slider
el: μπάρα κύλισης

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Separator
el: Διαχωριστικό

en: Has menu
el: Έχει μενού

en: Unselected
el: Μη Επιλεγμένο

en: Toolbar Item
el: Αντικείμενο μπάρας εργαλείων
