enlightenment - en to eo translation catalogue (106 entries)

en: Version:
eo: Versio:

en: Usage:
eo: Uzado:

en: %s [options]
eo: %s [opcioj]

en: Copyright:
eo: Kopirajto:

en: License:
eo: Permesilo:

en: Type:
eo: Speco:

en: Default:
eo: Apriore:

en: Choices:
eo: Elektoj:

en: No categories available.
eo: Neniu kategorio disponebla

en: Categories:
eo: Kategorioj:

en: Options:
eo: Opcioj:

en: Positional arguments:
eo: Poziciaj argumentoj:

en: ERROR: unknown category '%s'.
eo: ERARO: nekonata kategorio "%s".

en: ERROR: unknown option --%s.
eo: ERARO: nekonata opcio --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
eo: ERARO: nekonata opcio -%c.

en: ERROR:
eo: ERARO:

en: value has no pointer set.
eo: valoro ne havas agorditan referencon.

en: unknown boolean value %s.
eo: nekonata bulea valoro %s.

en: invalid number format %s
eo: nevalida numeraranĝo %s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
eo: nevalida elekto "%s". Validaj valoroj estas:

en: missing parameter to append.
eo: postaldonenda parametro mankas.

en: could not parse value.
eo: valoro ne sintakse analizeblas.

en: missing parameter.
eo: parametro mankas.

en: missing callback function!
eo: funkcio vokita per referenco mankas!

en: no version was defined.
eo: neniu versio estas difinita.

en: no copyright was defined.
eo: neniu kopirajto estas difinita.

en: no license was defined.
eo: neniu permesilo estas difinita.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
eo: ERARO: nekonata opcio --%s. Ignorita.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
eo: ERARO: opcio --%s postulas argumenton!

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
eo: ERARO: nekonata opcio -%c. Ignorata.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
eo: ERARO: opcio -%c postulas argumenton!

en: ERROR: missing required positional argument %s.
eo: ERARO: nepra poziciaj argumento %s mankas.

en: ERROR: unsupported action type %d for positional argument %s
eo: ERARO: neeltena tipo de agado %d por pozicia argumento %s

en: ERROR: no parser provided.
eo: ERARO: neniu sintaksa analizilo provizita.

en: ERROR: no values provided.
eo: ERARO: neniu valoro provizita.

en: ERROR: no arguments provided.
eo: ERARO: neniu argumento provizita.

en: ERROR: invalid options found.
eo: ERARO: nevalidaj opcioj trovitaj.

en:  See --%s.
eo:  Vidu --%s.

en:  See -%c.
eo:  Vidu -%c.

en: ERROR: invalid positional arguments found.
eo: ERARO: nevalida poziciaj argumentoj trovitaj.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
eo: ERARO: nekorekta geometria valoro '%s'

en: ERROR: incorrect size value '%s'
eo: ERARO: nekorekta valoro de grando '%s'

en: Desktop
eo: Labortablo

en: Downloads
eo: Elŝutujo

en: Templates
eo: Ŝablonujo

en: Public
eo: Publikujo

en: Documents
eo: Dokumentujo

en: Music
eo: Muzikujo

en: Pictures
eo: Bildujo

en: Videos
eo: Videujo

en: Up
eo: Supren

en: Home
eo: Hejmo

en: Cancel
eo: Nuligi

en: OK
eo: Bone

en: Title
eo: Titolo

en: Back
eo: Reen

en: Next
eo: Antaŭen

en: Popup Title
eo: Titolo de spruĉfenestro

en: Popup Body Text
eo: Enhava teksto de spruĉfenestro

en: Bubble
eo: Veziko

en: Clicked
eo: Alklakita

en: State: Disabled
eo: Stato: malŝaltita

en: Button
eo: Butono

en: %Y
eo: %V

en: calendar item
eo: kalendarero

en: calendar decrement month button
eo: Dekrementa butono de monata kalendaro

en: calendar decrement year button
eo: Dekrementa butono de jara kalendaro

en: calendar increment month button
eo: Alkrementa butono de monata kalendaro

en: calendar increment year button
eo: Alkrementa butono de jara kalendaro

en: calendar month
eo: monato de kalendaro

en: calendar year
eo: jara kalendaro

en: State: On
eo: Stato: enŝaltita

en: State: Off
eo: Stato: malŝaltita

en: State
eo: Stato

en: Check
eo: Kontroli

en: clock increment button for am,pm
eo: Alkrementa butono de ĥorloĝo por m,ptm

en: clock decrement button for am,pm
eo: Dekrementa butono de ĥorloĝo por m,ptm

en: State: Editable
eo: Stato: redaktebla

en: Clock
eo: Horloĝo

en: color selector palette item
eo: ero de elektilo de kolorpaletro

en: diskselector item
eo: ero de diskelektilo

en: Copy
eo: Kopii

en: Cut
eo: Eltondi

en: Paste
eo: Alglui

en: Select
eo: Elekti

en: Entry
eo: Ero

en: Gengrid Item
eo: Ero de komuna krado

en: Index
eo: Indekso

en: Index Item
eo: Indeksero

en: Label
eo: Etikedo

en: state: opened
eo: stato: malfermita

en: state: closed
eo: stato: fermita

en: panel button
eo: butono de panelo

en: progressbar
eo: progresbreto

en: Radio
eo: Radiobutono

en: State: Selected
eo: Stato: elektita

en: State: Unselected
eo: Stato: ne elektita

en: slider
eo: ŝovilo

en: spinner
eo: sago-butono

en: spinner increment button
eo: alkrementa sago-butono

en: spinner decrement button
eo: dekrementa sago-butono

en: Selected
eo: Elektita

en: Separator
eo: Disigilo

en: Has menu
eo: Ĝi havas menuo

en: Unselected
eo: Malelektita

en: Toolbar Item
eo: Ilobretero
