elementary - en to gl translation catalogue (102 entries)

en: Version:
gl: Versión:

en: Usage:
gl: Uso:

en: Copyright:
gl: Dereitos de autor:

en: License:
gl: Licenza

en: Type:
gl: Tipo:

en: Default:
gl: Predeterminado:

en: Choices:
gl: Eleccións:

en: Options:
gl: Opcións:

en: ERROR: unknown option --%s.
gl: ERRO: opción descoñecida --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
gl: ERRO: opción descoñecida -%c.

en: ERROR:
gl: ERRO:

en: value has no pointer set.
gl: non se definiu o valor.

en: unknown boolean value %s.
gl: valor booleano descoñecido %s.

en: invalid number format %s
gl: formato numérico inválido %s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
gl: Elección inválida "%s". Os valores válidos son:

en: missing parameter to append.
gl: faltan os parámetros a anexar.

en: could not parse value.
gl: incapaz de procesar o valor.

en: missing parameter.
gl: parámetro ausente.

en: missing callback function!
gl: Función de invocación desaparecida!

en: no version was defined.
gl: non se definiu a versión.

en: no copyright was defined.
gl: non se definiron os dereitos de autor.

en: no license was defined.
gl: non se definiu a licenza.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
gl: ERRO: opción descoñecida --%s, ignorada.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
gl: ERRO: opción --%s require un argumento!

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
gl: ERRO: opción descoñecida -%c, ignorada.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
gl: ERRO: opción -%c require un argumento!

en: ERROR: no parser provided.
gl: ERRO: non se forneceu ningún procesador.

en: ERROR: no values provided.
gl: ERRO: non se forneceu ningún valor.

en: ERROR: no arguments provided.
gl: ERRO: non se forneceu ningún argumento.

en: ERROR: invalid options found.
gl: ERRO: atopadas opcións inválidas.

en:  See --%s.
gl:  Consulte --%s.

en:  See -%c.
gl:  Consulte  -%c.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
gl: ERRO: valor xeométrico incorrecto '%s'

en: ERROR: incorrect size value '%s'
gl: ERRO: valor do tamaño incorrecto '%s'

en: Desktop
gl: Escritorio

en: Downloads
gl: Descargas

en: Templates
gl: Modelos

en: Public
gl: Público

en: Documents
gl: Documentos

en: Music
gl: Música

en: Pictures
gl: Imaxes

en: Videos
gl: Vídeos

en: Up
gl: Arriba

en: Home
gl: Cartafol persoal

en: Cancel
gl: Cancelar

en: OK
gl: Aceptar

en: multi button entry label
gl: etiqueta de entrada de botón múltiplo

en: multi button entry item
gl: elemento de entrada de botón múltiplo

en: multi button entry
gl: entrada de botón múltiplo

en: Title
gl: Título

en: Back
gl: Atrás

en: Next
gl: Seguinte

en: Popup Title
gl: Título da emerxente

en: Popup Body Text
gl: Corpo de texto emerxente

en: Bubble
gl: Burbulla

en: Clicked
gl: Premido

en: State: Disabled
gl: Estado: Desactivado

en: Button
gl: Botón

en: calendar item
gl: calendario

en: calendar decrement month button
gl: Botón de diminución de mes do calendario

en: calendar decrement year button
gl: Botón de diminución de ano do calendario

en: calendar increment month button
gl: Botón de aumento de mes do calendario

en: calendar increment year button
gl: Botón de aumento de ano do calendario

en: calendar month
gl: mes do calendario

en: calendar year
gl: ano do calendario

en: State: On
gl: Estado: Conectado

en: State: Off
gl: Estado: Desconectado

en: State
gl: Estado

en: Check
gl: Comprobar

en: clock increment button for am,pm
gl: Botón de aumento do reloxo para am,pm

en: clock decrement button for am,pm
gl: Botón de diminución do reloxo para am,pm

en: State: Editable
gl: Estado: Editable

en: Clock
gl: Reloxo

en: color selector palette item
gl: Paleta de selección de cor

en: default:LTR
gl: Predeterminado: LTR

en: day selector item
gl: selector de día

en: diskselector item
gl: Selector de disco

en: Copy
gl: Copiar

en: Cut
gl: Cortar

en: Paste
gl: Pegar

en: Select
gl: Seleccionar

en: Entry
gl: Entrada

en: Gengrid Item
gl: Grella xenérica

en: Index
gl: Índice

en: Index Item
gl: Elemento do índice

en: Label
gl: Etiqueta

en: state: opened
gl: Estado: aberto

en: state: closed
gl: Estado: pechado

en: panel button
gl: botón do panel

en: progressbar
gl: barra de progreso

en: State: Selected
gl: Estado: Seleccionado

en: State: Unselected
gl: Estado: Sen seleccionar

en: Segment Control Item
gl: Segmento de control

en: slider
gl: Barra de desprazamento

en: spinner
gl: botón de spinner

en: spinner increment button
gl: botón de aumento

en: spinner decrement button
gl: botón de disminución

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Separator
gl: Separador

en: Has menu
gl: Ten menú

en: Unselected
gl: Non seleccionado

en: Toolbar Item
gl: Elemento da barra de ferramentas
