elementary 1.8.2 - en to hu translation catalogue (84 entries)

en: Version:
hu: Verzió:

en: Usage:
hu: Használat:

en: License:
hu: Licenc:

en: Type:
hu: Típus:

en: Default:
hu: Alapértelmezett:

en: Choices:
hu: Lehetőségek:

en: Options:
hu: Opciók:

en: ERROR: unknown option --%s.
hu: HIBA: ismeretlen opció --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
hu: HIBA: ismeretlen opció -%c.

en: ERROR:
hu: HIBA:

en: value has no pointer set.
hu: érték nem határoz meg mutatót.

en: unknown boolean value %s.
hu: ismeretlen logikai érték: %s

en: invalid number format %s
hu: érvénytelen számformátum: %s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
hu: érvénytelen érték: "%s", az érvényes értékek:

en: missing parameter to append.
hu: hiányzó hozzáadandó paraméter.

en: could not parse value.
hu: nem sikerült feldolgozni az értéket.

en: missing parameter.
hu: hiányzó paraméter.

en: missing callback function!
hu: hiányzó callback funkció!

en: no version was defined.
hu: Nincs definiált verzió.

en: no copyright was defined.
hu: Nincs definiált copyright.

en: no license was defined.
hu: Nincs definiált licenc.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
hu: HIBA: ismeretlen opció: --%s, figyelmen kívül hagyva.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
hu: HIBA: --%s opció argumentumot igényel.

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
hu: HIBA: ismeretlen opció: -%c, figyelmen kívül hagyva.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
hu: HIBA: -%c opció argumentumot igényel.

en: ERROR: no parser provided.
hu: HIBA: hiányzó parser.

en: ERROR: no values provided.
hu: HIBA: hiányzó értékek.

en: ERROR: no arguments provided.
hu: HIBA: hiányzó argumentumok.

en: ERROR: invalid options found.
hu: HIBA: érvénytelen opciók találhatók.

en:  See --%s.
hu:  Lásd --%s.

en:  See -%c.
hu:  Lásd -%c.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
hu: HIBA: helytelen geometria érték: '%s'

en: ERROR: incorrect size value '%s'
hu: HIBA: helytelen méret érték: '%s'

en: Desktop
hu: Asztal

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Templates
hu: Sablonok

en: Public
hu: Publikus

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Music
hu: Zene

en: Pictures
hu: Képek

en: Videos
hu: Videók

en: Up
hu: Fel

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Title
hu: Cím

en: Back
hu: Vissza

en: Next
hu: Következő

en: Popup Title
hu: Popup címsora

en: Popup Body Text
hu: Popup szövege

en: Bubble
hu: Buborék

en: State: Disabled
hu: Állapot: letiltva

en: Button
hu: Gomb

en: %B %Y
hu: %Y. %B

en: calendar item
hu: naptárelem

en: calendar decrement month button
hu: naptár: hónap csökkentése gomb

en: calendar decrement year button
hu: naptár: év csökkentése gomb

en: calendar increment month button
hu: naptár: hónap növelése gomb

en: calendar increment year button
hu: naptár: év növelése gomb

en: calendar month
hu: naptár hónapja

en: calendar year
hu: naptár éve

en: State: On
hu: Állapot: be

en: State: Off
hu: Állapot: ki

en: State
hu: Állapot

en: Check
hu: Ellenőrzés

en: State: Editable
hu: Állapot: szerkeszthető

en: Clock
hu: Óra

en: Copy
hu: Másolás

en: Cut
hu: Kivágás

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Select
hu: Kiválaszt

en: Entry
hu: Bejegyzés

en: Label
hu: Címke

en: state: opened
hu: állapot: nyitott

en: state: closed
hu: állapot: zárt

en: panel button
hu: panelgomb

en: progressbar
hu: folyamatjelző

en: Radio
hu: Rádió

en: State: Selected
hu: Állapot: kijelölve

en: State: Unselected
hu: Állapot: nincs kijelölve

en: slider
hu: csúszka

en: Selected
hu: Kiválasztva

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Unselected
hu: Nincs kijelölve

en: Toolbar Item
hu: Eszköztár elem
