enlightenment - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Version:
lt: Versija:

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: %s [options]
lt: %s [parametrai]

en: Copyright:
lt: Autorių teisės:

en: License:
lt: Licencija:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Default:
lt: Numatytasis:

en: Categories:
lt: Kategorijos:

en: Options:
lt: Parametrai:

en: ERROR: unknown category '%s'.
lt: KLAIDA: nežinoma kategorija „%s“.

en: ERROR: unknown option --%s.
lt: KLAIDA: nežinomas parametras --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
lt: KLAIDA: nežinomas parametras -%c.

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: invalid number format %s
lt: netinkamas skaičiaus formatas %s

en: missing parameter.
lt: trūksta parametro.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
lt: KLAIDA: nežinomas parametras --%s, nepaisomas.

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
lt: KLAIDA: nežinomas parametras -%c, nepaisomas.

en: ERROR: invalid options found.
lt: KLAIDA: aptikti netinkami parametrai.

en: Desktop
lt: Darbastalis

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

en: Templates
lt: Šablonai

en: Public
lt: Vieša

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Music
lt: Muzika

en: Pictures
lt: Paveikslėliai

en: Videos
lt: Video

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: OK
lt: Gerai

en: Back
lt: Atgal

en: Button
lt: Mygtukas

en: State
lt: Būsena

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Label
lt: Etiketė

en: panel button
lt: skydelio mygtukas

en: slider
lt: šliaužiklis

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Has menu
lt: Turi meniu

en: Unselected
lt: Nepasirinkta(s)
