elementary - en to pl translation catalogue (98 entries)

en: Version:
pl: Wersja:

en: Usage:
pl: Użycie:

en: Copyright:
pl: Prawa autorskie:

en: License:
pl: Licencja:

en: Type:
pl: Typ:

en: Default:
pl: Domyślnie:

en: Choices:
pl: Wybór:

en: Options:
pl: Opcje:

en: ERROR: unknown option --%s.
pl: BŁĄD: nieznana opcja --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
pl: BŁĄD: nieznana opcja -%c.

en: ERROR:
pl: BŁĄD:

en: value has no pointer set.
pl: zmienna nie ma ustawionego wskaźnika.

en: unknown boolean value %s.
pl: nieznana wartość boolean %s.

en: invalid number format %s
pl: nieprawidłowy format liczbowy %s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
pl: nieprawidłowy wybór "%s". Prawidłowe wartości to:

en: missing parameter to append.
pl: brak parametru.

en: could not parse value.
pl: niemożliwe przetworzenie wartości.

en: missing parameter.
pl: brak parametru.

en: missing callback function!
pl: brak funkcji zwrotnej!

en: no version was defined.
pl: wersja nie została zdefiniowana.

en: no copyright was defined.
pl: nie zdefiniowano praw autorskich.

en: no license was defined.
pl: nie zdefiniowano licencji.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
pl: BŁĄD: nieznana opcja --%s, zignorowano.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
pl: BŁĄD: opcja --%s wymaga argumentu!

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
pl: BŁĄD: nieznana opcja --%c, zignorowano.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
pl: BŁĄD: opcja --%c wymaga argumentu!

en: ERROR: no parser provided.
pl: BŁĄD: nie dostarczono parsera.

en: ERROR: no values provided.
pl: BŁĄD: nie podano wartości.

en: ERROR: no arguments provided.
pl: BŁĄD: nie podano argumentów.

en: ERROR: invalid options found.
pl: BŁĄD: wykryto błędne funkcje.

en:  See --%s.
pl: Zobacz --%s.

en:  See -%c.
pl: Zobacz -%c.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
pl: BŁĄD: nieprawidłowa wartość geometryczna "%s"

en: ERROR: incorrect size value '%s'
pl: BŁĄD: nieprawdiłowy rozmiar wartości "%s"

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Downloads
pl: Pobrane

en: Templates
pl: Szablony

en: Public
pl: Publiczne

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Music
pl: Muzyka

en: Pictures
pl: Obrazy

en: Videos
pl: Wideo

en: Up
pl: Do góry

en: Home
pl: Początek

en: Cancel
pl: Anuluj

en: multi button entry label
pl: etykietka przycisku wyboru

en: multi button entry item
pl: wartość pozycji przycisku wyboru

en: multi button entry
pl: przycisk wyboru

en: Title
pl: Tytuł

en: Back
pl: Cofnij

en: Next
pl: Następny

en: Popup Title
pl: Tytuł okienka

en: Popup Body Text
pl: Treść główna okienka

en: Bubble
pl: Bąbelek

en: Clicked
pl: Kliknięty

en: State: Disabled
pl: Statuj: wyłączony

en: Button
pl: Przycisk

en: calendar item
pl: pozycja w kalendarzu

en: calendar decrement month button
pl: przycisk cofający o miesiąc w kalendarzu

en: calendar decrement year button
pl: przycisk cofający o rok w kalendarzu

en: calendar increment month button
pl: przycisk przesuwający o miesiąc do przodu w kalendarzu

en: calendar increment year button
pl: przycisk przesuwający o rok do przodu w kalendarzu

en: calendar month
pl: kalendarz z miesiącami

en: calendar year
pl: kalendarz roczny

en: State: On
pl: Stan: włączony

en: State: Off
pl: Stan: wyłączony

en: State
pl: Stan

en: Check
pl: Sprawdzony

en: clock increment button for am,pm
pl: przycisk poganiający czas am,pm

en: clock decrement button for am,pm
pl: przycik cofający czas am,pm

en: State: Editable
pl: Stan: edytowalny

en: Clock
pl: Zegar

en: color selector palette item
pl: paleta wyboru kolorów

en: default:LTR
pl: default:RTL

en: day selector item
pl: wybór dni

en: diskselector item
pl: wybór dysków

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Cut
pl: Wytnij

en: Paste
pl: Wklej

en: Select
pl: Wybór

en: Entry
pl: Pozycja

en: Index
pl: Indeks

en: Index Item
pl: Indeks

en: Label
pl: Etykieta

en: state: opened
pl: stan: otwarty

en: state: closed
pl: stan: zamknięty

en: panel button
pl: panel przycisków

en: progressbar
pl: pasek postępu

en: State: Selected
pl: Stan: wybrany

en: State: Unselected
pl: Stan: nie wybrany

en: Segment Control Item
pl: Kontrola Segmentami

en: slider
pl: slajder

en: spinner increment button
pl: przycisk zwiększający typu spinner

en: spinner decrement button
pl: przycisk zmniejszający typu spinner

en: Selected
pl: Wybrany

en: Has menu
pl: Posiada menu

en: Unselected
pl: Nie wybrany

en: Toolbar Item
pl: Pasek narzędzi
