enlightenment - en to tr translation catalogue (111 entries)

en: Version:
tr: Sürüm:

en: Usage:
tr: Kullanım:

en: %s [options]
tr: %s [seçenekler]

en: Copyright:
tr: Telif Hakkı:

en: License:
tr: Lisans:

en: Type:
tr: Tür:

en: Default:
tr: Varsayılan:

en: Choices:
tr: Seçimler:

en: No categories available.
tr: Kullanılabilir kategori yok

en: Categories:
tr: Kategoriler:

en: Options:
tr: Seçenekler:

en: Positional arguments:
tr: Konumsal argümanlar:

en: ERROR: unknown category '%s'.
tr: HATA: Bilinmeyen kategori '%s'.

en: ERROR: unknown option --%s.
tr: HATA: bilinmeyen seçenek --%s.

en: ERROR: unknown option -%c.
tr: HATA: bilinmeyen seçenek -%c.

en: ERROR:
tr: HATA:

en: value has no pointer set.
tr: değer belirlenmemiş.

en: unknown boolean value %s.
tr: bilinmeyen boolean değeri %s.

en: invalid number format %s
tr: geçersiz sayı biçimi %s

en: invalid choice "%s". Valid values are:
tr: geçersiz seçim "%s". Geçerli değerler:

en: missing parameter to append.
tr: geçersiz veri eklenmiş.

en: could not parse value.
tr: değer ayrıştırılamadı.

en: missing parameter.
tr: eksik parametre.

en: missing callback function!
tr: eksik geri çağırma işlevi!

en: no version was defined.
tr: sürüm tanımlanmadı.

en: no copyright was defined.
tr: telif hakkı tanımlanmadı.

en: no license was defined.
tr: lisans tanımlanmadı.

en: ERROR: unknown option --%s, ignored.
tr: HATA: bilinmeyen seçenek --%s, yoksayıldı.

en: ERROR: option --%s requires an argument!
tr: HATA: seçenek --%s bağımsız bir değişken gerektirir!

en: ERROR: unknown option -%c, ignored.
tr: HATA: bilinmeyen seçenek --%c, yoksayıldı.

en: ERROR: option -%c requires an argument!
tr: HATA: seçenek --%c bağımsız bir değişken gerektirir!

en: ERROR: missing required positional argument %s.
tr: HATA: konumsal argüman kayıp  %s.

en: ERROR: unsupported action type %d for positional argument %s
tr: HATA:  %d desteklenmeyen eylem türü %s konumsal argümanı için.

en: ERROR: no parser provided.
tr: HATA: ayrıştırıcı sağlanmadı.

en: ERROR: no values provided.
tr: HATA: değerler sağlanmadı.

en: ERROR: no arguments provided.
tr: HATA: bağımsız değişkenler sağlanmadı.

en: ERROR: invalid options found.
tr: HATA: geçersiz seçenekler bulundu.

en:  See --%s.
tr:  Bakın --%s.

en:  See -%c.
tr:  Bakın -%c.

en: ERROR: invalid positional arguments found.
tr: HATA: geçersiz konumsal argümanlar bulundu.

en: ERROR: incorrect geometry value '%s'
tr: HATA: yanlış geometri değeri '%s'

en: ERROR: incorrect size value '%s'
tr: HATA: yanlış boyut değeri '%s'

en: Desktop
tr: Masaüstü

en: Downloads
tr: İndirilenler

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Public
tr: Genel

en: Documents
tr: Belgeler

en: Music
tr: Müzik

en: Pictures
tr: Resimler

en: Videos
tr: Videolar

en: Up
tr: Yukarı

en: Home
tr: Ev

en: Cancel
tr: İptal

en: OK
tr: Tamam

en: multi button entry label
tr: çoklu düğme giriş etiketi

en: multi button entry item
tr: çoklu düğme giriş öğesi

en: multi button entry
tr: çoklu düğme girişi

en: Title
tr: Başlık

en: Back
tr: Geri

en: Next
tr: Sonraki

en: Popup Title
tr: Pencere başlığı

en: Popup Body Text
tr: Pencere gövde metni

en: Bubble
tr: Balon

en: Clicked
tr: Tıklanmış

en: State: Disabled
tr: Durum: Kapalı

en: Button
tr: Düğme

en: calendar item
tr: takvim nesnesi

en: calendar decrement month button
tr: takvim ayı azaltma düğmesi

en: calendar decrement year button
tr: takvim yılı azaltma düğmesi

en: calendar increment month button
tr: takvim ayı arttırma düğmesi

en: calendar increment year button
tr: takvim yılı arttırma düğmesi

en: calendar month
tr: takvim ayı

en: calendar year
tr: takvim yılı

en: State: On
tr: Durum: Açık

en: State: Off
tr: Durum: Kapalı

en: State
tr: Durum

en: Check
tr: Kontrol et

en: clock increment button for am,pm
tr: öö,ös için saat arttırma düğmesi

en: clock decrement button for am,pm
tr: öö,ös için saat azaltma düğmesi

en: State: Editable
tr: Durum: Düzenlenebilir

en: Clock
tr: Saat

en: color selector palette item
tr: renk seçici paleti öğesi

en: default:LTR
tr: varsayılan:LTR

en: day selector item
tr: gün seçici ögesi

en: diskselector item
tr: disk seçici öğesi

en: Copy
tr: Kopyala

en: Cut
tr: Kes

en: Paste
tr: Yapıştır

en: Select
tr: Seç

en: Entry
tr: Girdi

en: Gengrid Item
tr: Izgara öğesi

en: Index
tr: Dizin

en: Index Item
tr: fihrist öğesi

en: Label
tr: Etiket

en: state: opened
tr: durum: açık

en: state: closed
tr: durum: kapalı

en: panel button
tr: panel düğmesi

en: progressbar
tr: ilerleme çubuğu

en: Radio
tr: Radyo

en: State: Selected
tr: Durum: Seçili

en: State: Unselected
tr: Bölge: Seçilmedi

en: Segment Control Item
tr: Bölüm Kontrol Öğesi

en: slider
tr: kaydırıcı

en: spinner
tr: değiştirici

en: spinner increment button
tr: değiştirici arttırma düğmesi

en: spinner decrement button
tr: değiştirici azaltma düğmesi

en: Selected
tr: Seçili

en: Separator
tr: Ayraç

en: Has menu
tr: menü

en: Unselected
tr: Seçili değil

en: Toolbar Item
tr: Araç Çubuğu Öğesi
