atril 1.27.0 - en to fur translation catalogue (56 entries)

en: Error
fur: Erôr

en: Warning
fur: Attenzion

en: No name
fur: Cence nom

en: Images
fur: Imagjinis

en: All Files
fur: Ducj i files

en: Starting %s
fur: Inviament di %s

en: Not a launchable item
fur: Nol è un ogjiet inviabil

en: Disable connection to session manager
fur: Disabilite la conession al gjestôr di session

en: Specify session management ID
fur: Specifiche l'ID dal gjestôr di session

en: Show session management options
fur: Mostre lis opzions di gjestion da session

en: Show “_%s”
fur: Mostre “_%s”

en: _Move on Toolbar
fur: _Sposte su la bare dai imprescj

en: Move the selected item on the toolbar
fur: Sposte l'element selezionât su la bare dai imprescj

en: _Remove from Toolbar
fur: _Gjave de sbare dai imprescj

en: Remove the selected item from the toolbar
fur: Gjave l'element selezionât de bare dai imprescj

en: _Delete Toolbar
fur: _Elimine bare dai imprescj

en: Remove the selected toolbar
fur: Gjave la bare dai imprescj selezionade

en: Separator
fur: Paradane

en: _Close
fur: _Siere

en: Zoom _In
fur: Plu_i zoom

en: Zoom _Out
fur: _Mancul zoom

en: Location:
fur: Posizion:

en: Modified:
fur: Modificât:

en: None
fur: No stâ centrâ

en: Find:
fur: Cjate:

en: Comment
fur: Coment

en: Help
fur: Jutori

en: Unknown
fur: Scognossût

en: Open
fur: Vierç

en: Properties
fur: Propietâts

en: General
fur: Gjenerâl

en: Font
fur: Caràtar

en: _Add
fur: _Zonte

en: Bookmarks
fur: Segnelibris

en: Toolbar Editor
fur: Editor de bare dai imprescj

en: _Edit
fur: _Modifiche

en: _View
fur: _Viodude

en: _Go
fur: _Va

en: _Bookmarks
fur: Segneli_bris

en: _Help
fur: _Jutori

en: _Copy
fur: _Cupie

en: Select _All
fur: _Selezione dut

en: Find Ne_xt
fur: _Cjate sucesîf

en: T_oolbar
fur: Bare d_ai imprescj

en: _Reload
fur: _Torne a cjamâ

en: _Add Bookmark
fur: _Zonte segnelibri

en: _Contents
fur: _Somari

en: _About
fur: Informazions

en: _Toolbar
fur: _Bare dai imprescj

en: Side _Pane
fur: _Panel in bande

en: _Open Link
fur: _Vierç link

en: Open in New _Window
fur: Vierç intun gnûf _barcon

en: _Copy Link Address
fur: Cupie indiriz link

en: Previous
fur: Precedent

en: Next
fur: Prossim

en: Save Image
fur: Salve figure
