atril 1.27.0 - en to fy translation catalogue (46 entries)

en: Error
fy: Flater

en: No name
fy: Gjin namme

en: Images
fy: Ôfbyldingen

en: All Files
fy: Alle Triemen

en: File is not a valid .desktop file
fy: Triem is gjin deugdlike .desktop-triem

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fy: Net weromkende fersje '%s' fan desktop-triem

en: Starting %s
fy: Uteinsette fan %s

en: Application does not accept documents on command line
fy: Applikaasje akseptearret gjin dokuminten op de kommando rigel

en: Unrecognized launch option: %d
fy: Net weromkende opstartopsje: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
fy: Kin gjin dokumint URIs oan in 'Type=Link' buroblêd ynfier trochjaan

en: Not a launchable item
fy: Gjin útein te setten item

en: Disable connection to session manager
fy: Skeakelje ferbining mei sesjebehearder út

en: Specify file containing saved configuration
fy: Spesifisear triem mei bewarre konfiguraasje

en: FILE
fy: TRIEM

en: Specify session management ID
fy: Tsjut sesjebehear-ID oan

en: Session management options:
fy: Sesjebehearkarren:

en: Show session management options
fy: Lit sesjebehearkarren sjen

en: Separator
fy: Ôfskieder

en: _Close
fy: Slute

en: Zoom _In
fy: Seamje Yn

en: Zoom _Out
fy: Seamje Út

en: Location:
fy: Lokaasje:

en: None
fy: Gjin

en: Find:
fy: Fine:

en: Comment
fy: Taljochting

en: Unknown
fy: Ûnbekend

en: Open
fy: Iepenje

en: _Password:
fy: _Wachtwurd

en: Properties
fy: Eigenskippen

en: General
fy: Algemien

en: _Add
fy: _Taheakje

en: Bookmarks
fy: Blêdwizers

en: _File
fy: Bestân

en: _Edit
fy: B_ewurkje

en: _View
fy: _Sjen litte

en: _Go
fy: _Gean

en: _Bookmarks
fy: _Blêdwizers

en: Select _All
fy: Selektearje _Alles

en: _Reload
fy: He_rlade

en: _Add Bookmark
fy: Blêdwizer T_aheakje

en: _Contents
fy: Ynhâld

en: _About
fy: _Oer

en: _Toolbar
fy: Arkbalke

en: Zoom
fy: Zoome

en: Zoom In
fy: Zoome Yn

en: Zoom Out
fy: Zoome Út
