atril 1.27.0 - en to li translation catalogue (32 entries)

en: Error
li: Faeler

en: Warning
li: Waarsjoewing

en: No name
li: Geine naam

en: Images
li: Aafbiljinge

en: Starting %s
li: %s weurt gesjtart

en: Not a launchable item
li: Gei sjtartbaar item

en: Disable connection to session manager
li: Verbènjing mit de sessiemeister oetsjakele

en: Specify session management ID
li: Sessiemeister-ID sjpesifisere

en: ID
li: PID

en: _Close
li: _Sjloete

en: Zoom _In
li: _Inzoome

en: Zoom _Out
li: _Oetzoome

en: Location:
li: Lokasie:

en: Modified:
li: Verangerd:

en: _Password:
li: _Wachwaord

en: Font
li: Booksjtaaftiep

en: _File
li: _Besjtandj

en: _Edit
li: B_ewirke

en: _View
li: Bi_ld

en: _Go
li: _Gank nao

en: _Bookmarks
li: _Blaadwiezers

en: _Help
li: _Hulp

en: _Copy
li: _Kopiëre

en: Select _All
li: _Alle keze

en: Find Ne_xt
li: _Naekste zeuke

en: _Reload
li: _Verfrisje

en: _Add Bookmark
li: Bl_aadwiezer toeveuge

en: _Contents
li: _Inhaud

en: _About
li: _Euver

en: Zoom
li: Inzoome

en: Zoom In
li: Inzoome

en: Zoom Out
li: Oetzoome
