atril 1.27.0 - en to mi translation catalogue (28 entries)

en: Error
mi: Pōhēhē

en: Warning
mi: Kupu tūpato

en: Starting %s
mi: Timata te %s

en: _Close
mi: _Kati

en: Zoom _In
mi: Tere _Roto

en: Zoom _Out
mi: Tere _Waho

en: Print
mi: Tā

en: Location:
mi: Wāhi:

en: None
mi: Kaore tētahi

en: Find
mi: Kitea

en: Open
mi: Huaki

en: _Password:
mi: _Hiporete:

en: Properties
mi: Ngā Āhuatanga

en: Font
mi: Momotuhi

en: _Add
mi: _Tāpiri

en: _File
mi: _Kōnae

en: _Edit
mi: _Whakatika

en: _View
mi: _Titiro

en: _Go
mi: _Haere

en: _Bookmarks
mi: Ngā Tohuwāhi

en: _Help
mi: _Āwhina

en: _Copy
mi: _Tārua

en: Select _All
mi: _Kōwhiria mea katoa

en: _Contents
mi: _Ngā kai

en: _About
mi: _Mo

en: Zoom
mi: Tere

en: Zoom In
mi: Tere Roto

en: Zoom Out
mi: Tere Waho
