atril 1.27.0 - en to rw translation catalogue (32 entries)

en: Error
rw: Ikosa

en: Warning
rw: Iburira

en: Images
rw: Ishusho

en: All Files
rw: Amadosiye yose

en: Print
rw: Gucapa

en: Page
rw: Ipaji

en: Location:
rw: Intaho:

en: Modified:
rw: Byahinduwe

en: None
rw: Nta na kimwe

en: Find
rw: Gushaka

en: Note
rw: Igisobanuro

en: Comment
rw: Icyo wongeraho

en: Key
rw: Urufunguzo

en: Help
rw: Ifashayobora

en: Paragraph
rw: Igika

en: Unknown
rw: Kitazwi

en: Style:
rw: Imisusire

en: Open
rw: Gufungura

en: Enter password
rw: kwinjiza ijambobanga

en: Password required
rw: Ijambobanga ni ngombwa

en: Properties
rw: indangakintu

en: General
rw: Rusange

en: Fonts
rw: Imyandikire

en: Font
rw: Intego-nyuguti

en: Bookmarks
rw: Ibirango

en: Index
rw: Umubarendanga

en: Zoom
rw: Ihindurangano

en: Previous
rw: Ibanjirije

en: Next
rw: Ikurikira

en: Zoom In
rw: Ihindurangano wongera

en: Zoom Out
rw: Ihindurangano ugabanya

en: Save Image
rw: Bika Ishusho
