atril 1.27.0 - en to si translation catalogue (103 entries)

en: DVI Documents
si: DVI ලේඛන

en: Error
si: දෝශය

en: Warning
si: අනතුරු ඇඟවීමයි

en: Unknown MIME Type
si: නොදන්නා MIME වර්‍ගය

en: Yes
si: ඔව්

en: No
si: නැත

en: Type 1
si: වර්‍ගය 1

en: Type 1C
si: වර්‍ගය 1C

en: Type 3
si: වර්‍ගය 3

en: TrueType
si: සත්‍ය වර්‍ගය

en: Type 1 (CID)
si: වර්‍ගය 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
si: වර්‍ගය 1C (CID)

en: TrueType (CID)
si: සත්‍ය වර්‍ගය (CID)

en: Unknown font type
si: නොදන්නා අක්‍ෂර වර්‍ගය

en: No name
si: නමක් නැත

en: Embedded subset
si: කාවැද්දු උප කුළකය

en: Embedded
si: කාවැද්දු

en: Not embedded
si: කාවැද්දා නැති

en: PDF Documents
si: PDF ලේඛන

en: Images
si: පිළිඹිබු

en: Invalid document
si: සාවද්‍ය ලේඛනය

en: All Documents
si: සියළුම ලේඛන

en: All Files
si: සියළුම ගොනු

en: Starting %s
si: ආරම්භවෙමින් %s

en: Not a launchable item
si: ඇරඹීය හැකි අයිතමයක් නොවේ

en: Show “_%s”
si: “_%s” පෙන්වන්න

en: _Move on Toolbar
si: මෙවලම් පවරුව වෙත ගෙන යන්න (_M)

en: Move the selected item on the toolbar
si: තෝරාගත් අයිතමය මෙවලම් පවරුව වෙත ගෙන යන්න

en: _Remove from Toolbar
si: මෙචලම් පුවරුවෙන් ඉවත් කරන්න (_R)

en: Remove the selected item from the toolbar
si: තෝරාගත් අයිතමය මෙචලම් පුවරුවෙන් ඉවත් කරන්න

en: _Delete Toolbar
si: මෙවලම් පුවරුව මකන්න (_D)

en: Remove the selected toolbar
si: තෝරාගත් මෙවලම් පුවරුව ඉවත් කරන්න

en: Separator
si: වෙනකරනය

en: Document Viewer
si: ලේඛන දසුන

en: _Close
si: වසන්න (_C)

en: Zoom _In
si: විශාල කරන්න (_I)

en: Zoom _Out
si: කුඩා කරන්න (_O)

en: Print
si: මුද්‍රණය

en: Print this document
si: මෙම ලේඛය මුද්‍රණය කරන්න

en: Page
si: පිටුව

en: Select Page
si: පිටුව තෝරන්න

en: Document
si: ලේඛන

en: Location:
si: පිහිටිම:

en: Modified:
si: වෙනස් කළ:

en: None
si: කිසිවක් නැත

en: default:mm
si: පෙරනිමිය:mm

en: Find
si: සොයන්න

en: Find:
si: සොයන්න:

en: Note
si: සටහන

en: Comment
si: සටහන

en: Key
si: යතුර

en: Help
si: උදව්

en: Paragraph
si: ඡේදය

en: Unknown
si: නොදන්නා

en: Open
si: විවෘත කරන්න

en: Enter password
si: රහස්පදය ඇතුළත් කරන්න

en: _Password:
si: _රහස්‍ය පදය:

en: Properties
si: වත්කම්

en: General
si: සාමාන්‍ය

en: Fonts
si: අකුරු

en: Font
si: අක්‍ෂර

en: Attachments
si: ඇමුණුම්

en: Page %s
si: %s පිටුව

en: _Add
si: එක් කරන්න (_A)

en: Bookmarks
si: පිටු සළකුණු

en: Index
si: පටුන

en: Open Document
si: ලේඛනය විවෘත කරන්න

en: Save As…
si: සුරකින අයුර…

en: Close _without Saving
si: සුරකීමකින් තොරව වසන්න (_w)

en: Toolbar Editor
si: මෙවලම් පුවරු සකසනය

en: Not found
si: හමු නොවිනි

en: _File
si: ගොනු (_F)

en: _Edit
si: සැකසුම් (_E)

en: _View
si: දසුන (_V)

en: _Go
si: යන්න (_G)

en: _Bookmarks
si: පිටු සළකුණු (_B)

en: _Help
si: උදව් (_H)

en: P_roperties
si: අංගයන් (_r)

en: _Copy
si: පිටපත් කරන්න (_C)

en: Select _All
si: සියල්ල තෝරන්න (_A)

en: Find a word or phrase in the document
si: ලේඛයේ පද ඛණ්ඩය සොයන්න

en: Find Ne_xt
si: මීළඟ සෙවුම (_x)

en: Find Pre_vious
si: පෙර සෙවුම (_x)

en: T_oolbar
si: මෙවලම් පුවරුව (_o)

en: _Reload
si: ප්‍රතිපුරණය (_R)

en: _Add Bookmark
si: පිටු සළකුණු එක් කරන්න (_A)

en: _Contents
si: අන්තර්ගත (_C)

en: _About
si: සම්බන්ධව (_A)

en: _Toolbar
si: මෙවලම්තීරුව (_T)

en: Side _Pane
si: පැති පුවරුව (_P)

en: _Fullscreen
si: සම්පූර්ණ තිරය (_F)

en: _Open Link
si: පුරුක විවෘත කරන්න (_O)

en: _Go To
si: වෙතට යන්න (_G)

en: Open in New _Window
si: නව කවුළුවක විවෘත කරන්න (_W)

en: _Copy Link Address
si: පුරුක් ලිපිනය පිටපත් කරන්න (_C)

en: Zoom
si: විශාලණය

en: Back
si: පසුපසට

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: මීළඟ

en: Zoom In
si: විශාල කරන්න

en: Zoom Out
si: කුඩා කරන්න

en: Save Image
si: පිළිඹිබුව සුරකින්න

en: NUMBER
si: අංකය
