nautilus HEAD - en to cs translation catalogue (68 entries)

en: Visualize ZFS snapshots timeline
cs: Vizualizovat časovou osu ZFS snímků

en: Browse computers and files on your local network
cs: Prohlížet počítače a soubory v lokální síti

en: Computer
cs: Počítač

en: Restore information
cs: Obnovit informace

en: Restore information of the file.
cs: Obnovit informace souboru.

en: different date, same size as latest version
cs: různé datum, stejná velikost jako poslední verze

en: different date, smaller than latest version
cs: různé datum, meněí velikost než poslední verze

en: different date, bigger than latest version
cs: různé datum, větší velikost než poslední verze

en: identical to latest version
cs: identické jako poslední verze

en: not present in latest version
cs: není v poslední verzi

en: no other version
cs: žádná jiné verze

en: other versions
cs: jiné verze

en: other version
cs: jiná verze

en: present in latest version
cs: je v poslední verzi

en: no version
cs: žádná verze

en: versions
cs: verze

en: version
cs: verze

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Sorry, This is a restricted application which you may not run.
cs: Omlouváme se, toto je omezená aplikace, kterou nesmíte spustit.

en: Restricted Application
cs: Omezená aplikace

en: Sorry, this command requires a terminal
cs: Omlouváme se, tento příkaz vyžaduje teminál

en: Terminal access is restricted.
cs: Přístup k terminálu je omezen.

en: Today at %H:%M
cs: Dnes v %H:%M

en: Yesterday at %H:%M
cs: Včera v %H:%M

en: %A at %H:%M
cs: %A v %H:%M

en: There was an error displaying help.
cs: Došlo k chybě při zobrazení nápovědy.

en: Resolution
cs: Rozlišení

note: label, accelerator name, stock id, label
en: _Help
cs: _Nápověda

note: tooltip
en: About Sun Java Desktop System
cs: O Sun Java Desktop systému

note: label, accelerator
en: Run Application...
cs: Spustit aplikaci...

note: tooltip
en: Run an application by typing a command or choosing from a list
cs: Spustit aplikaci pomocí příkazu nebo vybráním ze seznamu

note: label, accelerator
en: Desktop A_ppearance...
cs: V_zhled Plochy

note: label, accelerator
en: Screen _Resolution...
cs: _Rozlišení obrazovky...

note: tooltip
en: Show a window that lets you set your desktop screen resolution
cs: Zobrazit okno umožňující nastavení rozlišení obrazovky

note: name, stock id label, accelerator
en: Restore to Desktop
cs: Obnovit Plochu

note: tooltip
en: Move each selected item to the Desktop
cs: Přesunout každou vybranou položku na Plochu

note: name, stock id label, accelerator
en: View versions
cs: Prohlédnout verze

note: tooltip
en: View the versions of this file available in ZFS snapshots
cs: Prohlédnout verze souboru dostupné ve snímcích ZFS

note: name, stock id label, accelerator
en: Snapshot now
cs: Udělat snímek nyní

note: tooltip
en: Take a ZFS snapshot of this directory now
cs: Udělat ZFS snímek adresáře nyní

en: No versions
cs: Žádné verze

en: Explore versions
cs: Prozkoumat verze

en: Scanning for versions
cs: Skenování pro verze

en: File Label:
cs: Název souboru:

en: F_ind Files
cs: Na_jít soubory

note: name, stock id, label
en: Find files, folders, and documents on your computer
cs: Najít soubory, složky a dokumenty ve vašem počítači

note: name, stock id, label
en: Find files, folders, and documents
cs: Najít soubory, složky a dokumenty

note: name, stock id label, accelerator
en: _Desktop
cs: _Pracovní plocha

note: label, accelerator tooltip
en: Go to the Desktop
cs: Jít na pracovní plochu

note: name, stockid name, stock id label, accelerator
en: _Computer
cs: P_očítač

note: label, accelerator
en: Go to the computer location
cs: Jít na umístění počítače

note: name, stock id label, accelerator
en: File _System
cs: _Systém souborů

note: label, accelerator tooltip
en: Go to the file system
cs: Jít na Systém souborů

note: name, stockid name, stock id label, accelerator
en: _Network
cs: _síť

note: label, accelerator
en: Go to the network location
cs: Jít na síťové umístění

note: name, stock id label, accelerator
en: T_emplates
cs: Š_ablony

note: label, accelerator
en: Go to the templates folder
cs: Jít na složku vzorů

note: name, stock id label, accelerator
en: R_estore
cs: O_bnovit

note: tooltip
en: Browse the current location snapshot history
cs: Prohledat historii snímků v současném umístění

en: snapshot | snapshots
cs[0]: snímek
cs[1]: snímky

en: updating
cs: aktualizuji

en: Details : snapshot taken %s currently using %s
cs: Podrobnosti: vytvořený snímek  %s právě používá  %s

en: Now
cs: Nyní

en: No initialized
cs: Není inicializován

en: Delete this snapshot
cs: Smazat tento snímek

en: Take a zfs snapshot of this directory now
cs: Udělat zfs snímek tohoto adresáře nyní

en: Oldest
cs: Nejstarší

en: Close Time Slider and return to original directory
cs: Zavřít Time Slider a navrátit se do původního adresáře
