nautilus HEAD - en to hu translation catalogue (69 entries)

en: Visualize ZFS snapshots timeline
hu: ZFS pillanatkép időszakaszának megjelenítése

en: Browse computers and files on your local network
hu: Számítógépek és fájlok böngészése a helyi hálózaton

en: Computer
hu: Számítógép

en: Restore information
hu: Információ helyreállítása

en: Restore information of the file.
hu: Fájl információ helyreállítása

en: different date, same size as latest version
hu: eltérő dátum, a legújabb verzióval megegyező méretű

en: different date, smaller than latest version
hu: eltérő dátum, a legújabb verziónál kisebb méretű

en: different date, bigger than latest version
hu: eltérő dátum, a legújabb verziónál nagyobb méretű

en: identical to latest version
hu: megegyezik a legutolsó verzióval

en: not present in latest version
hu: nincs jelen a legújabb verzióban

en: no other version
hu: nincs más verzió

en: other versions
hu: más verziók

en: other version
hu: más verzió

en: present in latest version
hu: jelen van a legújabb verzióban

en: no version
hu: nincs verzió

en: versions
hu: verziók

en: version
hu: verzió

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Sorry, This is a restricted application which you may not run.
hu: Elnézést, ez egy korlátozott alkalmazás, amelyet nem futtathat.

en: Restricted Application
hu: Korlátozott Alkalmazás

en: Sorry, this command requires a terminal
hu: Sajnálom, ez a parancs terminált igényel

en: Terminal access is restricted.
hu: Terminál-hozzáférés korlátozva.

en: Today at %H:%M
hu: Ma %H:%M időpontban

en: Yesterday at %H:%M
hu: Tegnap %H:%M időpontban

en: %A at %H:%M
hu: %A at %H:%M időpontban

note: format = "%x"; Any other date
en: %a %b %e %Y @ %Hh%M
hu: %a %b %e %Y @ %Hh%M időpontban

en: There was an error displaying help.
hu: Hiba történt a súgó megjelenítése közben.

en: Resolution
hu: Felbontás

note: label, accelerator name, stock id, label
en: _Help
hu: _Segítség

note: tooltip
en: About Sun Java Desktop System
hu: A Sun Java Desktop System névjegye

note: label, accelerator
en: Run Application...
hu: Alkalmazás futtatása...

note: tooltip
en: Run an application by typing a command or choosing from a list
hu: Alkalmazás futtatása parancs beírásával vagy listáról választva

note: label, accelerator
en: Desktop A_ppearance...
hu: Megjelenítés...

note: label, accelerator
en: Screen _Resolution...
hu: Képernyő _felbontása...

note: tooltip
en: Show a window that lets you set your desktop screen resolution
hu: Képernyő felbontását beállító ablak megjelenítése

note: name, stock id label, accelerator
en: Restore to Desktop
hu: Helyreállítás az Asztalra

note: tooltip
en: Move each selected item to the Desktop
hu: Minden egyes kijelölt elem áthelyezése az Asztalra

note: name, stock id label, accelerator
en: View versions
hu: Verziók megtekintése

note: tooltip
en: View the versions of this file available in ZFS snapshots
hu: A fájl elérhető verzióinak megjelenítése a ZFS pillanatképekben

note: name, stock id label, accelerator
en: Snapshot now
hu: Pillanatkép most

note: tooltip
en: Take a ZFS snapshot of this directory now
hu: ZFS pillanatkép készítése erről a könyvtárról most

en: No versions
hu: Nincsenek verziók

en: Explore versions
hu: Verziók böngészése

en: Scanning for versions
hu: Verziók keresése

en: File Label:
hu: Fájl címke:

en: F_ind Files
hu: Fá_jlok keresése

note: name, stock id, label
en: Find files, folders, and documents on your computer
hu: Fájlok, mappák és dokumentumok keresése a számítógépen

note: name, stock id, label
en: Find files, folders, and documents
hu: Fájlok, mappák és dokumentumok keresése

note: name, stock id label, accelerator
en: _Desktop
hu: _Munkaasztal

note: label, accelerator tooltip
en: Go to the Desktop
hu: Ugrás az asztalra

note: name, stockid name, stock id label, accelerator
en: _Computer
hu: _Számítógép

note: label, accelerator
en: Go to the computer location
hu: Ugrás a számítógépre

note: name, stock id label, accelerator
en: File _System
hu: Fájlrend_szer

note: label, accelerator tooltip
en: Go to the file system
hu: Ugrás a fájlrendszerhez

note: name, stockid name, stock id label, accelerator
en: _Network
hu: _Hálózat

note: label, accelerator
en: Go to the network location
hu: Ugrás a hálózati helyekre

note: name, stock id label, accelerator
en: T_emplates
hu: M_inták

note: label, accelerator
en: Go to the templates folder
hu: Ugrás a sablon könyvtárba

note: name, stock id label, accelerator
en: R_estore
hu: V_isszaállítás

note: tooltip
en: Browse the current location snapshot history
hu: Az aktuális hely pillanatkép előzményeinek tallózása

en: snapshot | snapshots
hu[0]: pillanatkép
hu[1]: pillanatképek

en: updating
hu: frissítés

en: Details : snapshot taken %s currently using %s
hu: Részletek: %s készült pillanatkép aktuális helyhasználata %s

en: Now
hu: Most

en: No initialized
hu: Nincs előkészítve

en: Delete this snapshot
hu: Ezen pillanatkép törlése

en: Take a zfs snapshot of this directory now
hu: ZFS pillanatkép készítése erről a könyvtárról most

en: Oldest
hu: Legrégebbi

en: Close Time Slider and return to original directory
hu: A Time Slider bezárása és visszatérés a kiindulási könyvtárba
